Blog jako miesięcznik plus Vlog

Witam serdecznie w pierwszej odsłonie bloga jako miesięcznika (numer maj/2019). W dniu 18 marca złożyłem w sądzie okręgowym w Elblągu wniosek o zarejestrowanie bloga jako tytułu prasowego. Sąd nie odpisał mi w przeciągu trzydziestu dni, więc podobno mogę już jako jako tytuł prasowy występować, choć oczywiście jeszcze sprawę zbadam w sądzie, by wszelkie wątpliwości rozwiać.

Jako że blog do uzyskania praw tytułu prasowego winien zawierać również treść utrwaloną w formie wizji lub fonii, to zmotywowałem się do spróbowania się ze sztuką vlogowania (wcale nie taką łatwą jak się okazuje!). Nagrałem swoje pierwsze podejście trzeciego maja podczas leśnego spaceru, a ze względu na datę, skomentowałem na wstępie kwestię obchodów Święta Konstytucji Trzeciego Maja. Jak skomentował żartobliwie Dwór Hulaszczego Sarmaty, wyglądam na filmie jak zbój z lasu, ale przewrotnie mogę odpowiedzieć, że przecież nie kto inny jak właśnie hultaje kryjący się po zaroślach do Dzikich Pól pasują jak ulał 😉 Choć w garniturze pokazać się w kolejnych odsłonach również nie omieszkam!

Nie przedłużając już wstępu, zapraszam do oglądania i komentowania. Ciekaw jestem wszelkich opinii i porad na przyszłość.

Uśmiechnięty zbój z lasu zaprasza na Dzikie Pola!

2 Komentarze

  • Czy Vlog Dzikie Pola zainspirowany został ” Opowieściami z Dzikich Pól ” Jacka Komuda ? :)))

    • Droga Beato, nie tyle „Opowieści z DZikich Pól”, co „Dzikie Pola. Szlachecka gra fabularna” tudzież „Dzikie Pola: Rzeczpospolita w ogniu. Szlachecka gra fabularna”. Choć rubaszne i straszne treści „Opowieści z Dzikich Pól” podobają mi się wielce.

Dodaj komentarz